Modele szybowców swobodnie latających

Postato il 20 Feb 2019 in Senza categoria

MODELE z napędem gumowym. W juniorach młodszych wystartowało 4 joueurs-Cały skład z Osir w suwałkach. Wygrał Filip Rudziński, drugie Miejsce zajął Kacper Borkowski, une Trzecie Zofia Zdancewicz. Różnice punktowe racjay nie duże, zaważyło Szczęście, Bo Każdy z nich mógł wygrać. Na czwartym miejscu Grzegorz Truchan zaliczający swoje pierwsze StartY modelami Klas F1G. W seniorach wygrał Stanisław Skibicki z Suwałk, ALE tylko z Trzy sekundową przewagą. Drugie Miejsce uzyskał Dawid Lipski. Nie Dużo brakło tym zawodnikom do dogrywki, un szkoda. Miejsce Trzecie Sławomir Truchan – Suwałki. W piękny majowy week-end 21-22 Maja zorganizowaliśmy w Krośnie zawody modeli Swobodnie Latających Klas Mistrzowskich oraz Małych forme i Latających Skrzydeł.

Otrzymały un nazwę “Crosno Cup”. Zawody te byly jedną z imprez zaliczanych OD tegorocznego Pucharu Polski modeli swobodnie latających F1. Komisja Modelarska jest spoecznym organem doradczym Zarzdu Aeroklubu Polskiego w organizacji caoksztatu dziaalnoci szkoleniowej je sportowej modelarstwa lotniczego je kosmicznego. Obecnie dziaa w omioosobowym skadzie. MODELE z napędem CO2. Wśród Juniorów młodszych pięciu joueurs z GSML. Wygrał matele Wertyporoch, Przed Adrianem Pogonowskim i Markiem Moździerzem. Żaden z Młodych joueurs nie wylatał nawet jednego Maksa. W seniorach nieco lepiej.

Zarówno Pod względem ilości joueurs (7), Jak i lotów maksymalnych. Wygrał Maciej Bęben z Krosna. Drugie Miejsce z 1 sekundową stratą Tomasz Lipski, une Trzecie roman Sowa. MODELE szybowców. Po 9 joueurs w juniorach młodszych i w seniorach. W tej pierwsjay grupie wiekowej dwóch joueurs uzyskało taki Sam Wynik i musieli zawalczyć w Dodatkowym LOCIE o najwyższą lokatę. Co Ciekawe nie zrobili kompletu “maksów”, un uzyskali Taką samą sumę czasu lotów. Jednym z nich jest “specjalista OD dogrywek bez kompletu punktów” Maciej Trygar z Krosna (Modelarnia “Koliber” przy Apdkp SL), un drugim Michał Wszołek z Bochni.

W dogrywce lecąc na 180 sekund obaj zepsuli holowanie i uzyskali Takie même czasy – 28 sekund. W Drugiej dogrywce lepszy okazał się krośnieński Zawodnik i à sur zdobył pierwsze Miejsce. Sytuacja Ciekawa, nie Pamiętam Kiedy Ostatnio Byłem świadkiem dwóch dogrywek w juniorach młodszych. Miejsce Trzecie zajął Kamil Gawlik – Bochnia. Roksana Gądek z Krosna na miejscu piątym. Wśród seniorów komplet wylatał jedynie Henryk Krupa z Krosna i tym samym wygrał rywalizację. Drugie Miejsce Leszek Kryszczuk z Hrubieszowa, un Trzecie Filip Badylak z Bochni. Drugi z krośnieńskich joueurs-Józef półchłopek na miejscu piątym. Sporo przesądziła Trzecia Kolejka, Przed ni wydawało się, że Stanisław Kubit z gliwic i Filip badylak staną do dogrywki razem z henrykiem krupą, Niestety Warunki dość trudne je zdradliwe, un 120 sekund dla Małych i chimerycznych modeli à już dość Dużo. Kategoria modeli swobodnie latających F1 obejmuje Wiele Klas-Wystarczy peux listę konkurencji/Klas seniorów oraz analogiczną listę konkurencji/Klas dla Młodzieży do lat 18 (w menu “sport-Kategorie” i “Młodzież”).

Modelarze-Sportowcy zajmujący się modelami swobodnie latającymi są Majku przekonani, że Kategoria F1 jest koronną dziedziną modelarstwa lotniczego, ponieważ Daje najlepsze je wszechstronne przygotowanie do uprawiania każdej innej Klasy modelarstwa.